مهندس داوود رضایی قلعه، مدیریت شرکت رویال کشت

داوود رضایی

برای مشاوره خرید این محصول یا هر توضیحی که نیاز دارید می توانید با ما تماس بگیرید تا با پاسخ کامل به سوالات شما، خیالتان از خریدتان راحت شود.

کودسوسپانسیون  ترکیب غلیظ  وکاملی است که درصد بالایی از عناصر ماکرو را داشته ، در کنار آن نیاز گیاه به عناصر میکرو را تامین میکند . همچنین حضور آمینواسید ها  موجب تسریع جذب ، تنظیم سوخت و ساز گیاهی، متابولیسم سلولی و افزایش کیفیت محصول می گردد .  میزان مصرف کتوسط این کود : به صورت محلول پاشی ، 200 سی سی در 100 لیتر آب . یه صورت آبیاری ، 3 الی 4 لیتر در هکتار .   AMINO Acid MO B Mn Cu Zn Fe MgO K2O P2Os N عنصر 3 0/0012 0/03 0/08 0/08 0/1 0/15 1/5 20 20 20 درصد حجمی دارد.

این کود حاوی عناصر پرمصرف مورد نیاز گیاهان نظیر نیتروژن، فسفر و پتاسیم، هر یک با غلظت ۲۰% و همچنین سایر عناصر کم مصرف نظیر بر، مس، آهن، منگنز، مولیدن و روی (به صورت کلات EDTA) به عنوان یک کود کامل و به صورت پودر کریستالی آبی رنگ ارائه می‌گردد. استفاده از این کود موجب رشد اولیه گیاه و افزایش قند، بهبود رنگ و طعم میوه شده و برای درختان میوه، انگور، صیفی جات، سبزیجات، انواع گل و غلات بسیار مناسب می‌باشد

کامنت بسته است.

نظر شما چیست؟