مهندس داوود رضایی قلعه، مدیریت شرکت رویال کشت

داوود رضایی

برای مشاوره خرید این محصول یا هر توضیحی که نیاز دارید می توانید با ما تماس بگیرید تا با پاسخ کامل به سوالات شما، خیالتان از خریدتان راحت شود.

کود کوکوپیت

خاک و کود کوکوپیت، قیمت و خرید

کود کوکوپیت از گروه کودهای ارگانیک برای استفاده در نشاء کاری با بالاترین سطح از کیفیت, مناسب جهت گلخانه ها است. خاک کوکوپیت محیط کشتی چند منظوره است که با استفاده از الیاف پوست و پوشش میوه نارگیل تهیه می شود.خاک کوکوپیت نه تنها یک محصول طبیعی، اغلب ارگانیک است.خاک کوکوپیت بیشتر در ترکیب خاک گیاهان و گل‌های آپارتمانی و به‌ویژه برای صادرات گل‌ها و کاکتوس‌ها استفاده می‌شود.

از کوکوپیت برای ترکیب خاک گیاهان گلخانه ای در دوره نشا می‌توان استفاده کرد یعنی زمانی که از بستر و خزانه اولیه جدا می‌کنیم. ظرفیت نگهداری آب بالا در کود کوکوپیت باعث شده که محیط کشت ایده آل برای محصولات گیاهی باشدوهمچنین همین خاصیت در بالا بردن حفظ بقای گیاه ضروری است.خاک کوکوپیت معمولاً به صورت فشرده به بازار عرضه می شود.که هر۱ کیلوگرم خاک کوکوپیت فشرده می تواند به ۱۰-۱۵ لیتر کوکوپیت مرطوب تبدیل شود.

فواید کود کوکوپیت

این ماده جایگزینی برای خاک گلدان حاوی احتباس آب بالا، هوای مناسب و مزایای ضد قارچ است.بلکه یک محصول تجدیدپذیر با پی اچ کمی اسیدی است که بسیاری از گیاهان ترجیح می دهند در آن    رشد کنند به غیر از خواص رو به رشد آن دارای دو مزیت دیگر است.

در وهله اول، خاک خوبی برای استفاده از یک محصول در کشورهای جهان سوم است که ارزش افزوده را به آنچه اساسا یک ماده زباله است و درآمد و اشتغال در آن بیشتر مورد نیاز است، همچنین محصول به راحتی قابل بازیافت است، شما می توانید خاک و کود کوکوپیت تهیه شده را از ۲ تا ۳ اینچ عمیق به عنوان گیاه چند ساله در اطراف گیاهان در طول تابستان برای جلوگیری از علف های هرز گسترش دهید و یا در زمستان ۱ تا ۲ اینچ عمیق بپوشانید کوکوپیت می تواند در کیسه ها و همچنین به صورت فشرده بسته بندی شود این خاک نیاز به خیس کردن دارند تا بتوانند محیط را تجزیه کنند و شکننده و نرم شوند.

کامنت بسته است.

نظر شما چیست؟