خرید كود ورمی كمپوست اختصاصی

خرید كود ورمی كمپوست غنی شده و سوپر رویال کشت با قیمت مناسب، كيفيت بالا و آناليز خوب و پكيج كاملي از عناصرها و ريز مغزي ها سرند شده در سايز ٣ ميل جهت احيا و به سازی خاك در بسته بندی هاي ٤٠،٢٥،١٠،٤،٢ كيلويی آماده ارسال به سراسر كشور است.

خرید کود ورمی کمپوست رویال کشت

کود ورمی کمپوست معمولی بسته 25 کیلویی

کود ورمی کمپوست معمولی

بسته های ٤٠،١٠،٤،٢ و ۲۵ کیلویی
قیمت کیلویی : 2,500 تومان
کود ورمی کمپوست غنی شده رویال کشت

کود ورمی کمپوست غنی شده

بسته های ٤٠،١٠،٤،٢ و ۲۵ کیلویی
قیمت کیلویی : 3,000 تومان
کود ورمی کمپوست super pls رویال کشت

کود ورمی کمپوست سوپر PLS

بسته های ٤٠،١٠،٤،٢ و ۲۵ کیلویی
قیمت کیلویی : 3,500 تومان

خرید ورمی کمپوست برای چمن و فضای سبز

با استفاده و خرید ورمی کمپوست مواد آلی، میکروارگانیسم ها و کرمها با تشویق جریان هوا، افزایش پتانسیل نگهداری رطوبت، امکان زهکشی مناسب و افزودن مواد مغذی، کیفیت خاک را بهبود می بخشند. همه این عوامل به رشد چمن در فضای سبز شما کمک می کند.

خرید ورمی کمپوست برای چمن و فضای سبز

مقدار خرید ورمی کمپوست برای باغات و درختان

ورمی کمپوست تأثیر عمیقی بر درختان باغ ها دارد. کود ورمی کمپوست مواد مغذی موجود برای درختان را افزایش می دهد، به دانه ها کمک می کند تا سریعتر جوانه بزنند، سریعتر رشد کنند، سیستم های ریشه بهتری ایجاد کنند و عملکرد بالاتری تولید کنند. در هر هکتار به میزان 3 تن در هکتار کود ورمی کمپوست بریزید. مقدار خرید ورمی کمپوست با مقدار مساوی از فضولات خشک گاو مخلوط شود.

مقدار خرید ورمی کمپوست برای باغات و درختان

قیمت هر کیلو کود ورمی کمپوست

قیمت هر کیلو کود ورمی کمپوست رویال کشت از نوع معمولی معادل 2000 تومان و از نوع غنی شده به مبلغ 2،500 تومان و قیمت یک کیلو ورمی کمپوست سوپر به مبلغ 3،000 تومان است.

قیمت هر کیلو کود ورمی کمپوست

قیمت هر تن کود ورمی کمپوست

تا ۱۰ تن به صورت کیسه ای محاسبه می شود (کود بهمراه آنالیز کامل) و از ۱۰ تن به بالا روی هر کیسه تخفیف بسیار عالی برای شما در نظر گرفته می شود ، برای خرید بصورت فله ای و عمده نیز با ما تماس بگیرید تا قیمت امروز را اعلام کنیم.

قیمت هر تن کود ورمی کمپوست

ورمی کمپوست در گلخانه های صیفی جات

ورمی کمپوست یک کود غنی از مواد مغذی و همچنین یک نرم کننده خاک است که نشان داده شده است باعث افزایش رشد و عملکرد صیفی جات گلخانه ای و همچنین سرکوب آفات و بیماری های کلیدی گیاهان باغی در گلخانه و خاک آن می شود.

ورمی کمپوست در گلخانه های صیفی جات

ورمی کمپوست برای گلهای زینتی

مطالعات و تجربیات نشان می‌دهد که اصلاح خاک با ورمی‌ کمپوست باعث جوانه‌زنی سریع‌تر بذرها، افزایش سرعت رشد گیاهچه‌ها، افزایش تعداد ریشه‌ها و زیست توده، بهبود تحمل به تنش ریشه، منجر به گلدهی زودتر گیاهان زینتی و افزایش عملکرد گیاه می‌شود.

ورمی کمپوست برای گلهای زینتی

پرسش و پاسخ قیمت و خرید ورمی کمپوست

چطور کود ورمی کمپوست از رویال کشت بخرید؟

با استفاده از اطلاعات تماس رویال کشت می توانید برای خرید کود ورمی کمپوست کیلویی عمده درجه یک با ارسال به سراسر کشور به صورت مستقیم و بدون واسطه بخرید.

قیمت کود ورمی کمپوست چقدر است؟

قیمت کود ورمی کمپوست نسبت به سایر کودهای حیوانی نسبتاً گرانتر است، فرآیند تولید ورمی کمپوست یک فرآیند تطبیق علم و هنر است. این فرآیند بازیافت ظاهرا ساده در واقع یک فرآیند طولانی و پرهزینه است.خروجی آزمایشات علمی ورمی کمپوست باید عاری از آلاینده های خطرناک باشد. برای اطلاع از قیمت کود ورمی کمپوست در انواع بسته های 2 کیلویی، 4 کیلویی، 10 و 25 کیلویی و 40 کیلوگرمی با کارشناسان ما در رویال کشت تماس بگیرید.

امکان استعلام قیمت خرید عمده ورمی کمپوست وجود دارد؟

بله، با ما تماس بگیرید و کارشناسان ما شما را برای خرید عمده کود ورمی کمپوست، قیمت و شرایط فروش را به شما اطلاع می دهند.

در چه شهرهایی شما امکان فروش کود ورمی کمپوست دارید؟

در کلیه استان ها و شهرهای کشور مثل تهران، شیراز، ساری، ورامین، کرج، گیلان، اصفهان، کرمان، مشهد، کرج و سرتاسر ایران امکان خرید و حمل ورمی کمپوست از فارم وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

چگونه بعد از خرید کود ورمی کمپوست آنرا آزمایش کنم؟

برای آزمایش ورمی کمپوست، می‌توانید این روش‌ها را استفاده کنید:
بررسی کیفیت: با استفاده از تشخیص بو، رنگ، ساختار و تجزیه مواد آلی می‌توانید کیفیت ورمی کمپوست را بررسی کنید.
تجربه کاشت نهال: می‌توانید نهال‌ها را با استفاده از ورمی کمپوست آزمایش کنید و مقایسه‌ی رشد و عملکرد آن‌ها با سایر روش‌ها انجام دهید.
تجزیه شیمیایی: می‌توانید ترکیبات شیمیایی موجود در ورمی کمپوست را آزمایش کرده و مقایسه‌ی آن با استانداردها انجام دهید.
برای سوال شما در اینجا اطلاعات مناسبی ارائه شده است.

ورمی کمپوست چیست؟

ورمی کمپوست ماده ایست که به خوبی تغییر فرم یافته و ساختار، تخلخل، تهویه، زه کشی و ظرفیت نگهداری رطوبت آن درحد عالی می‌باشد. این ماده حاوی میکرو ارگانیسم‌های مفید از گروه ازت و فسفر و سولفو باکتری به همراه مواد محرک رشد گیاهان است. تمام مراحل کار از ابتدا تا انتها تحت کنترل بوده نهایتاً کود ممتاز بدون هرگونه بو، شیرابه، بذر علف‌های هرز، تخم انگل و سایر پاتوژنهای بیماریزای خاک تولید می‌گردد. پاسخ کامل ورمی کمپوست چیست؟ را در اینجا ببینید.

چرا باید از کود ورمی کمپوست استفاده کنم؟

هنگامی که ورمی کمپوست را به خاک خود اضافه می کنید، به جذب و حفظ رطوبت خاک کمک می کنید. مواد آلی موجود در ورمی کمپوست به جمع شدن ذرات خاک کمک می کند و ساختار خاک را بهبود می بخشد.کود ورمی کمپوست حاوی بی شمار مواد مغذی است که در دسترس گیاه هستند و به تدریج در خاک آزاد می شوند.

نظرات کاربران

پاسخ
علیرضا خرسند2 خرداد 1402

سلام من میخوام ورمی کمپوست بخرم اما مشکلم اینه نمیتونم تشخیص بدهم کدوم کیفیت بهترین انتخاب برای منه؟ شما می تونید کمکم کنید؟

پاسخ
رویال کشت2 خرداد 1402

درود، 5 نشونه هست که تو انتخاب ورمی کمپوست به شما کمک می کنه دوست عزیزم،

  • رنگ قهوه ای تیره و عمیق. ورمی کمپوست خوب رنگش عمیق و غنی است.
  • بافت یکنواخت داره.
  • تولید مثل کرم ها کندتر شده.
  • اندازه کرم کوچکتر هست.
  • سطحش صاف و نمدی.

اگر اینطوری نبود تو خریدتون شک کنید و نخرید

پاسخ
رزا انصار4 خرداد 1402

سلام یه سوال ورمی کمپوست بهتر از کمپوست است؟

پاسخ
رویال کشت4 خرداد 1402

درود بر شما، ورمی کمپوست در مقایسه با کمپوست سنتی به دلیل داشتن نیتروژن، فسفر و پتاسیم بیشتر و توانایی آن در بهبود ساختار خاک و افزایش ظرفیت نگهداری آب بهتر است.

پاسخ
رافع اسدی7 خرداد 1402

سلام من باغبان هستم در شیراز، برای باغم نیاز دارم که کود تهیه کنم شما دارید؟ قیمت فله ای و هرتن کود رو چطور بگیرم؟

پاسخ
رویال کشت7 خرداد 1402

سلام آقای اسدی با آرزوی موفقیت برای شما. معمولاً قیمت بصورت روزانه اعلام می کنیم با توجه به موضوعاتی که همه ما می دونیم. کودهای ما آنالیز قوی و مناسبی دارند که مناسب باغ شماست، برای استعلام قیمت و خرید با ما تماس بگیرید.

13 اردیبهشت 1402

جدیدترین مقالات حوزه کشاورزی