درباره ما

شرکت رویال کشت و گل سم گرگان

شرکت رویال کشت در سال ۱۳۸۸ با هدف کمک به توسعه کشاورزی کشور تاسیس و در راستای جبران عقب ماندگی چندین ساله از عملکرد غلط روش های سنتی و عدم استفاده به جا از نهاده های کشاورزی قدم برداشته و در جهت ترویج و توسعه فناوری نوین کشاورزی با استفاده از بهترین و مرغوبترین نهاده ها به منظور نیل کشاورزی پایدار و ایجاد انگیزه و خودباوری در بخش کشاورزی فعالیت های مستمر خود را ادامه می‌دهد.

تولید کود ورمی کمپوست

ما با تولید کود ورمی کمپوست از مواد اولیه آلی وعاری از هر نوع بیماری قارچی از بسترهای استریل باعث افزایش محصول واصلاح خاک‌های مزارع نموده همچنین با ترویج این صنعت و اشتغال زایی و برگزاری کلاس‌های توجیهی و تشریحی و حمایت از 650 واحد تولیدی و اجرای 15 برنامه تلویزیونی مفتخر است که گام بلندی در اجرای سیاست های کلان کشاورزی ایران برداشته است.

کودهای ارگانیک و شیمیایی

علاوه بر تولید کود ارگانیک و تامین نهاده های کشاورزان از جمله کودهای ریز مغذی اعم از میکرو المنت ها مانند کودهای معدنی ،گروه‌های نیتراته و سولفاته و غیره آماده خدمات رسانی با پتانسیل علمی در این زمینه است. با تجویز توصیه‌های کودی و جیره غذایی گیاهی مزارع و گلخانه ها حمایت خود را با مشاوره‌ کشاورزی دین خود را به قشر زحمتکش و تلاشگر ادا می نماید.

سموم ارگانیک و شیمیایی

شرکت رویال کشت با افتخار با هدف کنترل و مبارزه علیه آفات و بیماری ها و علف های هرز در تهیه و توزیع سموم ارگانیک و شیمیایی همچنان در خط مقدم حفظ کشاورزی پایدار و پرچم دار این عزم ملی می باشد. در دکترین مدیریتی شرکت رویال کشت جایگاه کشاورزان محترم و مصرف کنندگان نهایی محصولات کشاورزی به صورت ویژه و خاص صرف نظر از فروش محصولات بیشتر کیفیت آن مد نظر قرار گرفته است.

بذر کشاورزی

ما توجه ویژه ای به بخش خرید بذر و فروش آن داریم. با وجود حساسیت این موضوع چنانچه گام اول کشت با بی‌تدبیری و بذر نامرغوب شروع شود : موقع برداشت محصول ممکن است باعث شکست گهگاه مهلک برای کشاورزان و در نتیجه کل کشاورزی کشاور باشد. لذا با نظارت دقیق مدیریتی و ارزیابی کیفیت بذرها را وظیفه خود می دانیم تا سهم خود را در احتمال ضایع شدن منابع مالی و طبیعی کشور را تا حد ممکن کاهش دهیم.

مسئولیت اجتماعی شرکت رویال کشت

دسترسی هموطنان عزیز به منابع غذایی سالم و همچنین امنیت غذایی اقشار مختلف جامعه از دغدغه های شرکت رویال کشت بوده که همواره پرسنل خدوم شرکت سعی دارند با وارد کردن نهاده های کشاورزی از برندهای جهانی مطرح و با بهره گیری از سیستم فروش خاص دسترسی کشاورزان عزیز را به محصولات تسهیل نماید. مجموعه رویال کشت ادامه حیات خود در بخش کشاورزی را مرهون تلاش‌های بی شاعبه کارشناسان و مدیریت محترم مجموعه و همچنین حمایت کشاورزان و متولیان این بخش می باشد.

پایبندی رویال کشت بر اصول اخلاقی و تعهدات انسانی را وظیفه خود می دانیم . این مهم ما را با افتخار ملزم به ارایه خدمات با تمام توان به مخاطبان و مشتریان عزیز برای رسیدن به قله کشاورزی پایدار و خود‌کفایی در تولیدات کشاورزی ایران کرده است.

رویال کشت نماینده شرکت های بزرگ ایرانی

شركت گلم سم گرگان نماینده رسمی فروش کالا
شركت بازرگان کالا نماینده رسمی فروش کالا
شركت فلات نماينده فروش کالا

اعضای تیم شرکت رویال کشت

با افتخار آماده خدمت رسانی به جامعه فوق العاده کشاورزی ایران هستیم.
داود رضایی مدیرعامل
میلاد حسن زاده مدیر فروش
شقایق صادق زاده
زهرا کاظمی
محمد آزاد رنجبر