نشاء

خرید و فروش نشا در تهران و کرج و همه استان های کشور

امکان خرید نشا و فروش ارقام مختلف نشاء سبزی‌جات و صیفی‌جات در رویال کشت در تمامی استانهای کشور اعم از تهران و البرز (کرج) و … فراهم است. ارسال به استان تهران، البرز (کرج)، کردستان، مازندران، اصفهان و سراسر کشور با تمهیدات لازم انجام می شود. امکان صدور گواهی سلامت از سازمان حفظ نباتات برای بوته های نشا وجود دارد.

انواع نشا

نشاء انواع گیاهان و صیفی‌ جات کلم، کاهو، انواع نشاهای توت فرنگی و گوجه فرنگی در رویال کشت موجود است. ارتفاع نشاء معمولاً از 7 الی 15 سانتی متر است. نشاء در واقع نوعی گیاه علفی کوچک آماده کاشت معمولاً برای کاشت گیاهان علفی یکساله است که با بذر کثرت می‌یابد و سه گروه زیر تقسیم می‌شود.

  1. نشاء در سینی نشاء
  2. نشاء ریشه لخت
  3. نشاء نایلون پیچ

 

قیمت نشا

برای خرید نشاء توضیحات محصول مورد نظر خود را مطالعه نمایید و اگر به مشاوره نیاز داشتید با کارشناسان ما تماس بگیرید. برای دریافت قیمت نشاء و ثبت درخواست خرید با شماره ۰۲۱۴۴۰۵۲۴۴۱ تماس بگیرید.

سوالات متداول نشاء

تفاوت نشا با نهال در چیست؟

تفاوت اصلی نهال و نشا ذر بذرهایی است که در زمین کاشته می شوند تا گیاهان جدید رشد کنند. نهال ها در واقع گیاهانی جوان هستند که از دانه جوانه زده اند. اما نشا در زمین کاشته می شود، از یاد نبرید که نهال قبل از کاشت از بذر جوانه می زند.

نشاء چیست؟

نشا به گیاه جوانی که از بذر رشد کرده است قبل از اینکه نهال شود می گویند.